Szybki kontakt

KrisArt - kontakt

KRISART
Agencja Reklamy

ul. Wojciechowska 7B
20-704 Lublin

Tel.: 601 24 73 12

Newsletter

Aby otrzymywać informacje firmowe, wystarczy wpisać poniżej swój email i nacisnąć przycisk "Dodaj email":

Login:
Hasło:

O nas

Swoją działalność w branży reklamy rozpoczęliśmy w 1995 roku.Dzięki zaangażowaniu i chęci rozwoju po 15 latach ciężkiej pracy możemy pochwalić się poważnym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi Klientami. Marka KRISART jest, w regionie lubelskim acz nie tylko, szeroko rozpoznawalna i kojarzona z rzetelnością oraz profesjonalizmem.

Jesteśmy najpoważniejszą, działającą w segmencie gadżetów reklamowych i różnych technik nadruku, agencją reklamy w Lublinie.Posiadamy wysokiej klasy maszyny i urządzeniacenionego producenta, firmy Tampogranit. Korzystamy jedynie z usług pewnych i solidnych dostawców materiałów, co pozwala nam dotrzymywać terminów i obietnic, danych Klientom. Przy wykonywaniu nadruków używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych odczynników chemicznych. Dysponujemy niezbędną i fachową wiedzą na temat technologii wykorzystywanej w naszej branży, służąc często innym firmom pomocą przy nietypowych i skomplikowanych zleceniach.

Oferujemy bardzo szeroki asortyment gadżetów reklamowychcenionych producentów oraz szereg najwyższej jakości usługzwiązanych z nadrukiem. Mamy spore doświadczenie w realizacji niekonwencjonalnych zleceń. Jesteśmy profesjonalistami w zakresie doradztwa i przygotowania projektów dopasowanych do indywidualnych potrzeb, celów i zamierzeń.

Swoją ofertękierujemy do tych wszystkich, którym zależy na dobrym wizerunku: przedstawicieli świata wielkiego biznesu, branży reklamowej i wydawniczej, producentów przemysłowych i rozwijających się przedsiębiorstw prywatnych. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdej sytuacji.

Możemy poszczycić się znaczną ilością pozytywnych opinii, jakie nasi Klienci mieli sposobność wyrazić o naszej firmie.Jesteśmy za to niezmiernie wdzięczni. Większość zleceń, które obecnie realizujemy, otrzymaliśmy dzięki poleceniu nas przez zadowolonego Klienta, co stanowi dla nas dowód, iż nasze starania nie idą na marne.