Szybki kontakt

KrisArt - kontakt

KRISART
Agencja Reklamy

ul. Wojciechowska 7B
20-704 Lublin

Tel.: 601 24 73 12

Newsletter

Aby otrzymywać informacje firmowe, wystarczy wpisać poniżej swój email i nacisnąć przycisk "Dodaj email":

Login:
Hasło:

Technologia

TAMPODRUK: Metoda polegająca na przenoszeniu wzoru z matrycy po przez odpowiedni tampon na drukowany przedmiot. Metodą tą można drukować przedmioty wykonane z plastiku, drewna, metalu, szkła, itp. Metoda ta, sprawdza się najlepiej w druku dużych serii, przez co, nadruk jest bardzo tani. Możliwy druk wielokolorowy, maksymalna wielkość nadruku to ok. 6 cm. W naszej firmie posiadamy trzy takie maszyny do druku od jednego do czterech kolorów.

SITODRUK: Metoda polegająca na druku po przez zastosowania specjalnych siatek, przez które jest przeciskana farba na drukowany przedmiot. Metoda stosowana do wysokonakładowego druku jedno i wielo-kolorowego na powierzchniach płaskich oraz owalnych. W naszej firmie możemy drukować tą metodą na powierzchniach płaskich do wielkości 25 x 35 cm oraz na owalnych o srednicy ok. 8 cm np. na kubkach. 

SUBLIMACJA: Metoda polegająca na drukowaniu specjalnymi tuszami na papierach transferowych a następnie za pomocą specjalnych pras o wysokiej temperaturze (ok.190 st.C ) transferowaniu tego nadruku na przedmioty płaskie lub owalne. Metodą tą można drukować pełnokolorowe motywy na materiałach z poliestru lub z ich 50% domieszką, ewentualnie wcześniej pokryte warstwą sublimatu umożliwiającą przeniesienie tego nadruku. Metoda ta nie wymaga robienia matryc i można ją stosować już od 1-sztuki. Nadruki są bardzo kolorowe i odporne na warunki atmosferyczne.  

GRAWEROWANIE i CIĘCIE LASEREM CO2:

ZNAKOWANIE (GRAWEROWANIE) metali laserem fibrowym FIBER 20W               

Tamponiarka 4-kolory

Sitodruk płaski

Sitodruk na kubkach

Prasy do sublimacji

Laser CO2